Zapraszamy do internetowego komisu motocyklowego przedstawiającego aktualny stan motocykli oraz skuterów komisowych naszej firmy.
Dla Państwa wygody jest on aktualizowany na bieżąco. Do każdego z prezentowanych motocykli dołączona jest informacja techniczna, cena oraz zdjęcie.
Istnieje możliwość udostępnienia zainteresowanym dodatkowych zdjęć motocykla w formacie elektronicznym. Zapraszamy do przeglądnięcia naszej oferty.

Aktualna ilość motocykli w komisie: 0

Zaproszenie do Tarozzi


Paolo Tarozzi – jedyna w Europie firma produkująca zamienniki rur teleskopowych przedniego zawieszenia do motocykli. Firma Paolo Tarozzi i jej wyroby są przez nas sprzedawane na rynku polskim od ponad 13 lat i cieszą się duża popularnością. Poza rurami teleskopów firma znana jest z produkcji wysokiej jakości przewodów hamulcowych w oplocie stalowym. Jeżeli nie znajdziecie Państwo naszych przewodów w oplocie stalowym na naszych aukcjach, prosimy o kontakt z działem Serwisu, z przyjemnością zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Państwa pojazdu, przygotujemy indywidualnie każdy układ hamulcowy i zamontujemy w Państwa motocyklu.

 

 


Naszym przewodom hamulcowym zaufały również firmy z branży lotniczej w Bielsku-Białej, stosując je jako przewody, które pracują w najtrudniejszych i wymagających absolutnego bezpieczeństwa warunkach.

ZAPRASZAMY DO WYSZUKIWARKI RUR TELESKOPOWYCH

Kontakt

F.U.H. MOTOBOX Józef Wójcik
ul. Ostowa 1, 43-346 bielsko-Biała
e-mail: lp.xobotom@xobotom
www.motobox.pl

Newsletter

Jeżeli chcesz byc na bieżąco informowany o nowościach na stronie wpisz swoj e-mail: Wypisz
Wpisz na listę

Współpraca medialna

telewizja internetowa podbeskidzie.tv
ubiory a-pro battery controller TGB DERBI Wydechy GPR marushin Motowell
Kawasaki Malaguti Rury teleskopów Tarozzi Castrol Kufry Coocase