Zapraszamy do internetowego komisu motocyklowego przedstawiającego aktualny stan motocykli oraz skuterów komisowych naszej firmy.
Dla Państwa wygody jest on aktualizowany na bieżąco. Do każdego z prezentowanych motocykli dołączona jest informacja techniczna, cena oraz zdjęcie.
Istnieje możliwość udostępnienia zainteresowanym dodatkowych zdjęć motocykla w formacie elektronicznym. Zapraszamy do przeglądnięcia naszej oferty.

Aktualna ilość motocykli w komisie: 0

O Nas
Jesteśmy firmą działającą w Bielsku-Białej od 1995 roku. Od tego czasu daliśmy się poznać naszym klientom jako wiarygodny partner i dostawca motocykli używanych.

Dane firmy:
FUH MOTOBOX Józef Wójcik
ul. Ostowa 1, 43-346 Bielsko-Biała
NIP: 937-136-99-22; REG. 070801270

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży motocykli nowych i używanych (w tym motocykle i motorowery wielu marek). Naszą ofertę staramy się przygotowywać dokładnie i szczegółowo, by klient miał jak najwięcej informacji o oferowanym przez nas towarze.  Staramy się by zakupy u nas były przeprowadzone szybko i sprawnie.
Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

 
 

Poza sprzedażą i serwisowaniem motocykli i motorowerów nowych, w ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 60 motocykli używanych, które są przez nas importowane. Wszystkie motocykle używane pochodzą z pewnego źródła, w bardzo dobrym stanie technicznym i zawsze są dostarczane z kompletem dokumentów do rejestracji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą motocykli używanych i nowych.

Ponadto, jesteśmy przedstawicielem na Polskę wielu producentów akcesoriów motocyklowych, wśród nich między innymi:

COOCASE – nowoczesne kufry motocyklowe zabezpieczone alarmem i systemami przeciwkradzieżowymi

 

G.P.R. – sportowe układy wydechowe.Firma G.P.R. by L.O.G.J. zajmuje się produkcją układów wydechowych do motocykli, quadów i maxiskuterów od ponad 40 lat. Od 1968 niezmiennie wszystkie wydechy są ręcznie wykonywane co przekłada się na ich jakość, zarówno pod względem osiągów oraz stylistyki.
Konica Minolta Honda, LCR Honda czy D'Antin Ducati to tylko kilka teamów MotoGP z którymi współpracuje firma GPR.

 

Paolo Tarozzi – jedyna w Europie firma produkująca zamienniki rur teleskopowych przedniego zawieszenia do motocykli. Firma Paolo Tarozzi i jej wyroby są przez nas sprzedawane na rynku polskim od ponad 13 lat i cieszą się duża popularnością. Poza rurami teleskopów firma znana jest z produkcji wysokiej jakości przewodów hamulcowych w oplocie stalowym. Jeżeli nie znajdziecie Państwo naszych przewodów w oplocie stalowym na naszych aukcjach, prosimy o kontakt z działem Serwisu, z przyjemnością zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Państwa pojazdu, przygotujemy indywidualnie każdy układ hamulcowy i zamontujemy w Państwa motocyklu.

Naszym przewodom hamulcowym zaufały również firmy z branży lotniczej w Bielsku-Białej, stosując je jako przewody, które pracują w najtrudniejszych i wymagających absolutnego bezpieczeństwa warunkach.

 

W naszej ofercie znajdą państwo markową odzież motocyklową oraz akcesoria  takich marek jak :
A-PRO * DYABLEX * HIGHWAY HAWK * MARUSHIN * SAKO * CASTROL * MOTUL* ELF * NGK * HIFLO FILTRO* MLINE * YUASA * VARTA * 4 RIDE * PUIG * G-MAC * EBC * SHIMA * BOX * BRUBECK * BODY DRY * Sprzedajemy tylko ORYGINALNE produkty.


Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące naszych produktów i usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Kontakt

F.U.H. MOTOBOX Józef Wójcik
ul. Ostowa 1, 43-346 bielsko-Biała
e-mail: lp.xobotom@xobotom
www.motobox.pl

Newsletter

Jeżeli chcesz byc na bieżąco informowany o nowościach na stronie wpisz swoj e-mail: Wypisz
Wpisz na listę

Współpraca medialna

telewizja internetowa podbeskidzie.tv
ubiory a-pro battery controller TGB DERBI Wydechy GPR marushin Motowell
Kawasaki Malaguti Rury teleskopów Tarozzi Castrol Kufry Coocase