Zapraszamy do internetowego komisu motocyklowego przedstawiającego aktualny stan motocykli oraz skuterów komisowych naszej firmy.
Dla Państwa wygody jest on aktualizowany na bieżąco. Do każdego z prezentowanych motocykli dołączona jest informacja techniczna, cena oraz zdjęcie.
Istnieje możliwość udostępnienia zainteresowanym dodatkowych zdjęć motocykla w formacie elektronicznym. Zapraszamy do przeglądnięcia naszej oferty.

Aktualna ilość motocykli w komisie: 0

Kufry Coocase - Akcesoria
• 570-995 Płyta Coocase do stelaży Monorack
Płyta (adapter) Coocase do stelaży Monorack. Metalowa, czarna.
Konieczna do montażu kufrów Coocase na stelażu centralnym typu Monorack FZ (...FZ) Givi / Kappa.


• 570-901 Prezenter / Display do kufrów Coocase

Mieszczący 3 różne rodzaje kufrów Coocase display, który po podłączeniu wtyczki pozwala na dokładną prezentację produktów Coocase naszym klientom (współpracujące firmy motocyklowe). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnych prezenterów do kufrów zapraszamy do kontaktu z nami. Przy nawiązaniu współpracy oferujemy specjalne ceny i upusty dla firm motocyklowych.
• 570-902 Prezenter / Display do kufrów Coocase


Mieszczący 1 kufer Coocase display, który po podłączeniu wtyczki pozwala na dokładną prezentację produktów Coocase naszym klientom (współpracujące firmy motocyklowe). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnych prezenterów do kufrów zapraszamy do kontaktu z nami. Przy nawiązaniu współpracy oferujemy specjalne ceny i upusty dla firm motocyklowych.W roku 2010 wprowadzimy nowe propozycje firmy Coocase, akcesoria i stelaże pod kufry będą dostępne do większości popularnych modeli motocykli. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem informacji o nowej ofercie Coocase zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter.

Kontakt

F.U.H. MOTOBOX Józef Wójcik
ul. Ostowa 1, 43-346 bielsko-Biała
e-mail: lp.xobotom@xobotom
www.motobox.pl

Newsletter

Jeżeli chcesz byc na bieżąco informowany o nowościach na stronie wpisz swoj e-mail: Wypisz
Wpisz na listę

Współpraca medialna

telewizja internetowa podbeskidzie.tv
ubiory a-pro battery controller TGB DERBI Wydechy GPR marushin Motowell
Kawasaki Malaguti Rury teleskopów Tarozzi Castrol Kufry Coocase